Příjmeme nástrojáře/nástrojářku

Společnost VVUÚ, a.s. přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici Nástrojář / Nástrojářka.

Požadujeme:

  • SOU / SŠ technického směru nebo odpovídající praxi na stejné pozici,
  • manuální zručnost, preciznost, pečlivost,
  • znalost čtení technické dokumentace,

Náplň práce:

  • odjehlování dílů po CNC obrábění,
  • zkušenost s obsluhou rovinné brusky výhodou,

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení,
  • pracovní doba 6:00 - 14:30,
  • závodní stravování,
  • penzijní a životní pojištění.

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@vvuu.cz.

SOUČÁSTÍ ŽIVOTOPISU MUSÍ BÝT NÁSLEDUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby VVUÚ, a.s. se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45193380, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Maximální velikost jednoho souboru je 5 MB.
Celkový počet nahrávaných souborů je maximálně 10.