Přijmeme Plánovače výroby

Hledáme zkušeného a motivovaného plánovače pro naši rostoucí strojírenskou společnost. Pokud máte technické myšlení, organizační schopnosti a zájem o práci v dynamickém prostředí, přidejte se k našemu týmu a pomozte nám dosáhnout našich výrobních cílů.

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru strojírenství
  • minimálně 3 roky praxe ve výrobním prostředí
  • schopnost analyzovat a optimalizovat výrobní procesy
  • znalost moderních technologií v oblasti výroby
  • znalost práce na PC (MS Office, ERP systémy výhodou)
  • komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu

Náplň práce:

  • plánování a koordinace výrobních procesů na základě objednávek a plánu
  • odpovědnost za tvorbu a řízení výrobního plánu dané výrobní kapacity
  • tvorba a aktualizace výrobního plnu v ERP systému
  • spolupráce s produktovými managery a nákupním oddělením
  • analýza a řešení vzniklých problémů ve výrobě

Nabízíme:

  • konkurenceschopná mzda
  • firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
  • možnosti profesního rozvoje a školení
  • příležitost k účasti na inovativních projektech ve výrobě

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@vvuu.cz.

SOUČÁSTÍ ŽIVOTOPISU MUSÍ BÝT NÁSLEDUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby VVUÚ, a.s. se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45193380, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Maximální velikost jednoho souboru je 5 MB.
Celkový počet nahrávaných souborů je maximálně 10.