Přijmeme Nákupčí/ho

Společnost VVUÚ, a.s. přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici Nákupčí.

Požadujeme:

  • Minimálně střední odborné vzdělání v oboru strojírenství, obchodu nebo podobného
  • Praxe v oblasti nákupu ve strojírenské nebo výrobní společnosti (minimálně 2 roky)
  • Znalost trhu a dodavatelů ve strojírenském průmyslu
  • Schopnost jednat a vyjednávat s dodavateli
  • Zkušenosti s vedením dodavatelského portfolia a hodnocením dodavatelů
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Znalost práce s MS Office (zejména Excel)
  • Výhodou znalost práce v IS K2

Náplň práce:

  • Provedení nákupu materiálů, součástek a služeb pro strojírenskou výrobu podle stanovených požadavků a plánů
  • Vyhledávání a výběr nových dodavatelů s důrazem na kvalitu, cenu a dodržování termínů
  • Jednání o cenách a podmínkách nákupu s dodavateli
  • Správa a aktualizace dodavatelského portfolia
  • Monitorování trhu a sledování trendů v oblasti nákupu a dodavatelů
  • Spolupráce s interními odděleními, včetně výroby, kvality a logistiky, pro zajištění plynulého toku materiálů a součástek
  • Sledování a vyhodnocování výkonnosti dodavatelů a identifikace příležitostí ke zlepšení

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než 70letou tradicí
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
  • Teambuildingové akce pro zaměstnance
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@vvuu.cz.

SOUČÁSTÍ ŽIVOTOPISU MUSÍ BÝT NÁSLEDUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby VVUÚ, a.s. se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45193380, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Maximální velikost jednoho souboru je 5 MB.
Celkový počet nahrávaných souborů je maximálně 10.