Přijmeme zkušebního technika/odborného pracovník

Společnost VVUÚ, a.s. přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici Zkušební technik/Odborný pracovník.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické vzdělání případně znalost problematiky výbušnin/střelmistrovský průkaz výhodou),
  • praxe v laboratoři výhodou,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce s PC,
  • znalost AJ (referenční úroveň B1),
  • základní orientace v technických normách,
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup,
  • ochota cestovat.

Náplň práce:

  • samostatná realizace zkoušek výbušnin, a výbušnosti prašných materiálů v akreditované zkušební laboratoři,
  • práce se zkušebními vzorky, obsluha měřicí techniky, vyhodnocování naměřených dat, vypracování protokolů,
  • rozvoj pracoviště a vývoj nových zkušebních metodik,
  • hodnocení produktů podle požadavků legislativních předpisů a technických norem,
  • jednání se zákazníky,
  • provádění odběru vzorků a kontrol systému kvality u výrobců (i v zahraničí).

Nabízíme:

  • zaškolení na pozici zkušebního technika/odborného pracovníka certifikace produktů,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • nevšední náplň práce v oblasti proti výbuchové prevence, hořlavosti materiálu a výbušnosti prachových disperzí,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • pružná pracovní doba,
  • 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok),
  • penzijní připojištění, závodní stravování.

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kariera@vvuu.cz.

SOUČÁSTÍ VAŠEHO STRUKTUROVANÉHO ŽIVOTOPISU MUSÍ BÝT NÁSLEDUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby společnost VVUÚ, a.s. se sídlem Pikartská 1337/7, 716 00 Ostrava-Radvanice, IČ: 45193380, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise, popř. motivačním dopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Maximální velikost jednoho souboru je 5 MB.
Celkový počet nahrávaných souborů je maximálně 10.