Přijmeme Specialistu analýzy rizik

Společnost VVUÚ, a.s. přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici Specialista analýzy rizik.

Ve společnosti VVUÚ více než 70 let posuzujeme a definujeme rizika požáru a výbuchu. Řídíme se prostým heslem, Vše pro bezpečnost Vašich provozů.  Každý výrobní proces obnáší určitá rizika, některá jsou více nenápadná, přesto fatální. Slabá vrstva usazeného prachu může vést při splnění daných podmínek k výbuchu, který může ohrozit lidské životy, zničit výrobní linku nebo rovnou celou budovu. Naším posláním je pomoci firmám jak na teoretické úrovni pomocí správné identifikace všech rizik, tak i prakticky, a to výrobou kvalitních produktů, které pomáhají provozy chránit.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (bezpečnost technologií výhodou)
  • odborná způsobilost v prevenci rizik a požární ochraně výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce s PC
  • základní znalost AJ (referenční úroveň B1 výhodou)
  • základní orientace v technických normách
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup
  • ochota cestovat

Náplň práce:

  • realizace zakázek v oblasti protivýbuchové ochrany dle právních a normativních požadavků, zejména Dokumentace o ochraně před výbuchem dle nařízení vlády č. 406/2004 Sb. a protokolů o určení vnějších vlivů
  • zpracování odborných posudků z hlediska rizika požáru a výbuchu
  • hodnocení technologií podle požadavků legislativních předpisů a technických norem
  • vzdělávání a osvěta ve společnostech, aktivní účast na konferencích apod.
  • rozvoj vědomostí a sebevzdělávání v oblastech nových technologií
  • jednání se zákazníky

Nabízíme:

  • zaškolení na pozici specialisty analýzy rizik
  • odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu
  • zázemí stabilní společnosti
  • odborná školení
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní pojištění)
  • možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@vvuu.cz.

SOUČÁSTÍ ŽIVOTOPISU MUSÍ BÝT NÁSLEDUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby VVUÚ, a.s. se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45193380, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Maximální velikost jednoho souboru je 5 MB.
Celkový počet nahrávaných souborů je maximálně 10.